Järgmine Station Narva festival toimub tuleva aasta 7.–10. septembril

Järgmine muusika- ja linnafestival Station Narva toimub 7.–10. septembril 2023 Narvas.
Tänasest on müügil nii festivali sooduspassid kui ka toetajapassid, mille ostmisega saab kaasa aidata festivali toimumisele.

Alates 2018. aastast Narvas toimunud festivalil on esinenud teiste seas Echo & the Bunnymen, Tricky, Roni Size, A Guy Called Gerald, Actress, Gazelle Twin ja Asian Dub Foundation Inglismaalt, Hatari ja GusGus Islandilt, Joensuu 1685 ja Kimmo Pohjonen Soomest, Onuka Ukrainast ning Eesti artistid Tommy Cashist Genkani.

Aasta pärast kuuendat korda toimuval festivalil esinevad piirilinnas taas nii rahvusvaheliselt tuntud nimed, üle Eesti tuntud tegijad kui ka Ida-Viru muusikud. Sündmusel leiavad aset ka päevased tasuta kontserdid, kohaliku arutelupäeva BAZAR avalik vestlus, ettevõtluspäev koostöös loomekeskusega OBJEKT, kunstinäitused, ekskursioonid, kogukondlikud koosviibimised ja traditsiooniline narvapärane hommikusöök.

Station Narva 2023 festivalipassid on kuni septembri lõpuni müügil soodushinnaga 25 eurot TMW veebipoes. Alates oktoobrist maksab pass 35 eurot, alates programmi väljakuulutamisest 45 eurot.

Veebipoes on müügil ka Station Narva toetajapass hinnaga 100 eurot, mis sisaldab lisaks festivali pääsmele kohtumist festivali artistide, toetajate ja tiimiga. Passi ostmisega saab kaasa aidata festivali toimumisele.

Festivalipass tagab sissepääsu muusikafestivalile 8. ja 9. septembril. Päevapiletid tulevad müügile muusikaprogrammi väljakuulutamisel.
Festivalipass, toetajapass või päevapilet tuleb vahetada käepaela vastu Station Narva infopunktis. Kui festivalipääsmed pole läbi müüdud, on neid võimalik osta ka üritusel kohapeal.

Station Narva festivali korraldaja on ettevõte Shiftworks koostöös Narva tiimiga. Festivali püsivad koostööpartnerid on Narva linn, Integratsiooni Sihtasutus, Kultuuriministeerium, Narva kunstiresidentuur (NART), Art Club Ro-Ro, Narva loomeinkubaator OBJEKT, arutelupäev BAZAR ja Narva Muuseum.