Header Image

Station Narva 2021

Station Narva

5.–7. august 2021

FESTIVALIST

Muusika- ja linnafestival

5.–7 augustil neljandat korda toimuv festival Station Narva täidab piirilinna muusikaga meilt ja mujalt, pakub kunsti-ja maitseelamusi, näitab linnaruumi uue põneva nurga alt ning kutsub arutlema nii kohaliku eluolu kui ka uute ärimudelite üle.

Tänavuse festivali muusikaprogrammi süda on hiljuti uue püsiekspositsiooni avanud Narva Muuseum, mis avab uksed ka öiseks muuseumiseikluseks. Kontserdid toimuvad ka kultuuriklubis Ro-Ro. Lisaks muusikaprogrammile on kavas hübriidformaadis ettevõtluskonverents loomeinkubaatoris OBJEKT, linnalava kontserdid, avalikud vestlused, kunstiprogramm ning linna ajalugu ja vaatamisväärsusi tutvustavad tuurid üle linna.

Festivali korraldab ettevõte Shiftworks koostöös Narva tiimiga.

Koostööpartnerid: Narva Muuseum, Art Club Ro-Ro, OBJEKT, BAZAR, Narva kunstiresidentuur, VitaTiim, Damn.Loud agentuur.

Sündmust toetavad Narva linn, Kultuuriministeerium, Integratsiooni Sihtasutus.

Festivali korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.

Partnerid

Tiim / Kontaktid

Helen Sildna

Asutaja ja strateegiajuht
helen@tmw.ee

Ingrid Kohtla

Kommunikatsioonijuht
ingrid@tmw.ee

Dan Rotar

Venekeelse kommunikatsiooni juht
dan@tmw.ee

Gerda Merivee

Turundus- ja brändijuht
gerda@tmw.ee

Pärtel Soosalu

Korraldusjuht
partel@tmw.ee

Roman Demtšenko

Muusikaprogrammi ja produktsiooni juht
roman@tmw.ee

Jana Budkovskaja

Station Narva & OBJEKT ettevõtluspäeva juht

Erli Kasikov

Administratiivjuht
erli@tmw.ee

Ivan Sergejev

Linnaruumi projektijuht

Valeria Lavrova

BAZAR asutaja ja juht

Mihhail Peretotškin

Narva muuseumi ürituste juht

Jevgeni Timoštšuk

Maria Kullamägi

Müügi- ja turunduse projektijuht

Olga Tapner

Vabatahtlike juhendaja

Anne Kallinen

Turundusassistent

Roman Boiko

Art Club Ro-Ro juhataja

Boriss Medvezhnikov

Art Club Ro-Ro programmijuht

Tiia Falk

Sotsiaalmeedia juht

Erkin Antov

Kujundaja ja veebiarendaja