Header Image

Tiim / Kontaktid

Station Narva festivali korraldab Shiftworks OÜ tiim, mis on aastast 2009 korraldanud ka rahvusvahelist uue muusika- ja linnafestivali Tallinn Music Week (TMW). Septembris 2019 toob Shiftworks koostöös Narva esindajatega oma kogemused ja ja üleeuroopalised sidemed piirilinna Narvasse.

Helen Sildna

Strategy Manager / Head of Shiftworks
helen@tmw.ee

Ingrid Kohtla

Head of Communications and Music Programme Curator
ingrid@tmw.ee

Roman Demchenko

Music Programme and Production Manager
roman@tmw.ee

Liina Karo

Head of Marketing and Brand Collaborations
liina@tmw.ee

Natalie Mets

Urban Space and Educational Collaborations
natalie@tmw.ee

Ivan Sergeyev

Kohalik koordinaator

Kadri Kont-Kontson

Assistant and Logistics Manager
kadri@tmw.ee

Erli Kasikov

Assistant
erli@tmw.ee