Header Image

Programm

PROGRAMM

Muusikafestival ja öö muuseumis

Narva Muuseum (Peterburi mnt 2)
R, 6.08– L, 7.08 kl 19.00–02.00

Art Club Ro-Ro (Jõe 3)
R, 6.08– L, 7.08 kl 00.00–03.00

Muusikafestivali peamine toimumispaik on tänavu Narva Muuseum, kus seatakse sisse 4 lava: Põhjaõue pealava, Refectoriumi, Reconditoriumi saal ja Dormitoriumi saal. Külastajatele on avatud ka muuseumi ekspositsioonid ning õuel pakuvad kehakinnitust Ida-Viru restoranid ja food-truckid.

Lisaks muusikaelamustele pakub festival haruldast võimalust veeta seikluslik öö muuseumis, Ööhämaruses, mil muuseumi ruumid on tavakülastajatele suletud, saavad Station Narva peolised kogeda uut interaktiivset püsiekspositsiooni hiljuti restaureeritud 700-aastases konvendihoones., Öised seiklejad pääsevad ka müüriharja galeriile, kust avanevad vaated Narva linnale ja Venemaale.

Kontserdid toimuvad mõlemal õhtul ja ööl ka armastatud Ro-Ro klubis.

Festivalil esineb kuni 25 artisti – nii rahvusvahelised peaesinejad kui ka üle Eesti tuntud tegijad ja Ida-Viru parimad muusikud. Programm kuulutatakse välja juuni ja juuli jooksul.

Ettevõtluspäev

OBJEKT (Linda 2)
R, 6.08 kl. 10.00–17.00

Nii kohapealset kui ka veebiosalust võimaldav ettevõtluspäev toob kokku eri valdkondade esindajad, toetades kohalike ettevõtete ärimudelite ümbermõtestamist, kõnelejateks parimad oma valdkonna eksperdid üle Eesti ja kaugemaltki. Arutletakse nii Kreenholmi kultuurikvartal tuleviku ja kultuuriürituste majandusliku mõju õiglase ülemineku kontekstis.

Sissepääs Station Narva passiga või eraldi piletiga. Õpilastele ja pensionäridele tasuta. Vajalik on eelregistreerimine.

BAZAR arutelud

N, 5.08 – R, 6.08

BAZAR arutelupäeva juhtimisel võetakse luubi alla narvakatele hetkel kõige kuumemad ja arutamist vajavad teemad. Vestlused on avatud kõigile huvilistele ja jälgitavad ka üle veebi.

Linnalavad

Erinevad paigad üle linna
R, 6.08 – L, 7.08

Tasuta linnalava-kontserdid toovad muusika põnevatesse paikadesse üle linna ja tutvustavad Narvat uudsetest vaatenurkadest.

Kunst

NART, Narva Muuseum, OBJEKT, Kreenholm
N, 5.08 – L, 7.08

Koostöös Narva kunstiresidentuuri (NART), Narva Muuseumi ja Kunstigaleriiga valmiv näituste, esitluste ja arutelude programm. Narva Muuseumi ekspositsioon on avatud ka muusikafestivali ajal.

Tänavatoit

Narva Muusem, restoran Rondeel, VitaTiim
N, 5.08 – L, 7.08

Narva Muuseumi õuel ja restorani Rondeel ümbruses avatud välikohvikute ja tänavatoidu alal pakuvad kehakinnitust Ida-Viru restoranid ja food-truckid. SN lõpupäeval leiab aset ka narvapärane hommikusöök VitaTiim keskuses ja Narva daatšade tuur.

Ekskursioonid

Kreenholm, Narva vanalinn, Narva Muusem jm. paigad üle linna
N, 5.08 – L, 7.08

Linna vaatamisväärsuste ja peidetud pärlite tuurid koostöös Narva linna külastuskeskuse, Narva Muuseumi ja Narva LV muinsuskaitse inspektsiooniga.

Passid ja piletid

Station Narva 2021 festivalipass on eelmüügis Piletilevis ja üritusel kohapeal. Esimesed 100 passi on eelmüügis soodsa kampaaniahinnaga 25 eurot (edaspidi 35 eurot),

Festivalipass tagab sissepääsu nii 6.–7. augustil Narva Muuseumis ja Ro-Ro klubis toimuvale muusikafestivalile kui ka 6. augustil OBJEKTis toimuvale ettevõtluspäevale. Ettevõtluspäevale on õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele pääs tasuta. Vajalik on eelregisteerimine.

Festivalipass tuleb vahetada käepaela vastu festivali infopunktis OBJEKTis (Linda 2) või Narva Muuseumis (Peterburi mnt 2).

Kogu programmi väljakuuliutamisel juuni ja juuli jooksul tulevad müüki ka muusikafestivali ühepäevapiletid ja eriürituste pääsmed.

Festivalipasse ja üksikpileteid saab osta ka festivalil kohapeal, jälgides antud perioodil lubatud maksimaalse täituvuse piiranguid.

BAZAR arutelu, linnalava kontserdid ja kunstiprogramm NARTis on kõigile huvilistele tasuta.