Station Narva uued peaesinejad on Tommy Cash ja NOËP

Kehtivate reisipiirangute tõttu ei saa järgmisel nädalal toimuval Station Narva festivalil esineda varem välja kuulutatud Roni Size Inglismaalt, Mouse on Mars Saksamaalt ja Iceage Taanist. Station Narva uued peaesinejad on Tommy Cash ja NOËP.

Kuna viimase nädala jooksul on koroonaviirusesse nakatunute suhtarv suurenenud üle lubatud normi Ühendkuningriigis, Taanis ja Saksamaal, ei saa neist riikidest pärinevad artistid Eestisse saabuda ilma karantiinikohustuseta. Sellest tulenevalt ei esine 26. augustil Station Narva festivalil varem välja kuulutatud Roni Size Inglismaalt, Mouse on Mars Saksamaalt ja Iceage Taanist.

Station Narva festivali pealava uute esinejatena astuvad 26. augustil üles tuntud Eesti artistid Tommy Cash ja NOËP, kellele mõlemale on ühtlasi tegu oma esimeste sooloesinemistega Narvas.

“Station Narva festivalile jõuab lõpuks Tommy Cash, keda oleme sinna kutsunud juba aastast 2018, kuid kes on sel ajal alati välistuuridel olnud, esimest korda astub soolokavaga Narvas üles ka narvakate poolt oodatud NOËP, kommenteerib TMW ja Station Narva muusikaprogrammi juht Roman Demchenko. “Järgmise nädala festivalide kavas on tänaseks artistid Euroopa riikidest, millest on praegu võimalik ilma karantiininõudeta Eestisse reisida,” täiendab ta.

Julgete visuaalide ja saundide poolest tuntud Tommy Cash on edukas räppar ja kontseptuaalkunstnik, kes ühendab postsovetliku esteetika üleilmsete trendidega. Cashi videoid on YouTube’is vaadatud kümneid miljoneid kordi ning temaga teevad koostööd teha popmuusika maailma vägevad nagu Charli XCX ja Boys Noize, samuti moedisainer Rick Owens. Tema tegemisi kajastavad maailma olulisimad moe-, muusika- ja filmiajakirjad – näiteks NME leiab, et tema lihtsasti meemistuv ekstsentriline stiil sobib täiuslikult kaasaegse veebipõhise hullumeelse ajastuga.

Elektropopi artist NOËP ühendab pop-energiat intiimse laulukirjutusega. Ka rahvusvaheliselt tuntust kogunud artist on esinenud Beirutist Pariisini ning tema singlid “Move”, “Rooftop” ja “New Heights” on ainuüksi Spotifys kogunud ühtekokku üle 18 miljoni kuulamise. Menu on saatnud ka NOËPi uusimat singlit, Briti laulja Chinchilla osalusel loodud lugu “fk this up”, mida on teiste seas remiksinud kuulus klubimuusika DJ ja produtsent Benny Benassi.

Kolmel laval Ro-Ro klubis, ajaloolise puuvillalao hoones asuvas paadikuuris ja välilaval Narva Linna Sadamas esinevad ka Jesse Markin Soomest, Bendik Giske Norrast, Fremen Poolast ja Eesti artistid Anna Kaneelina, Lexsoul Dancemachine, Manna, Levski ja Bible Club, samuti Narva bändid Tam i Tut ja Pale Alison ning Jõhvi Jaama 6 DJ-d. Lisainfo: stationnarva.ee.

Neile, kes soovivad seoses programmi muudatustega eelmüügist ostetud Station Narva festivalipassi vahetada või tagasi müüa, pakuvad korraldajad järgnevad võimalused. 

  1. Vahetada Station Narva festivali pass (väärtuses 25 eurot) TMW festivali passi vastu (väärtuses 65 eurot) 24.–29. augustil TMW infopunktis Viru Keskuse terrassil.
  2. Vahetada Station Narva 2020 festivali pass Station Narva 2021 passi vastu

Tagastada festivali pass, kirjutades oma soovist 1.–20. septembril aadressile ticket@tmw.ee

Station Narva festival korraldatakse vastavalt antud perioodil avalikele üritustele kehtivatele reeglitele, mis aitavad vältida koroonaviiruse levitamist või sellesse nakatumist.

Et festivali külalised saaksid hoida piisavalt distantsi ja oma tervise eest hoolitseda, on ürituste toimumispaikades loodud järgmised tingimused:
– siseruumides on üritusel vaid pool tavapäraselt lubatud publikust
– osalev publik saab olla piisavalt hajutatud
– hoitakse turvalist distantsi
– desinfitseerimisvahendid on saadaval kõigis ürituste toimumispaikades

Festivalile ei ole lubatud inimesed, kes on viimase 14 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või kellel on ägeda respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Riskirühma kuuluvatel isikutel (vanemaealised ja kroonilisi haiguseid põdevad inimesed) soovitame sel aastal oma tervise huvides festivalile mitte tulla.

Välisriikidest on lubatud festivalile haigustunnusteta külalised, kes saabuvad Eestisse Euroopa Liidu või Schengeni riigist või Ühendkuningriigist, kus viirusnäitaja ei ületa lubatud normi 17,6 uut nakatunut 100 000 elaniku kohta.

Ostes pileti, toetad festivali.

Station Narva festivalipassid hinnaga 25 eurot on eelmüügis Piletilevis, veebipoes shop.tmw.ee ja kohapeal.